نوشته شده توسط : ali

دیجیتال مارکتینگ

اکثر ما می‌دانیم که بازاریابی محتوا(دیجیتال مارکتینگ) با تولید محتوا یکی نیست؛ اما تمرکز بیش‌ازحد بر تولید محتوا همه‌جا به‌ چشم می‌خورد. مثلا:

 • در استراتژی‌های بازاریابی محتوا که می‌پرسد «باید درباره چه موضوعی صحبت کنیم؟»
 • در تقویم بازاریابی‌مان که پاسخ می‌دهد «کی باید درباره‌اش صحبت کنیم؟»
 • در برنامه‌هایمان که به‌ شکل خفقان‌‌آوری متمرکز بر تولید محتوا است.

ما با تکیه بیش‌ازحد بر تولید محتوا، از سایر اجزای مهم بازاریابی محتوا غافل مانده‌ایم.

شاید بارها جمله «وقتتان را بیشتر از تولید محتوا، صرف تبلیغ محتوا کنید» را شنیده باشیم، اما واقعیت روزانه بازاریاب‌ها اصلا چنین نیست.

این باور وجود دارد که اگر هر هفته محتوای جدید منتشر نکنیم، علاقه‌مندان احتمالی و مشتریان، کسب‌وکار ما را فراموش می‌کنند؛ اما وقتی تولید محتوا را متوقف می‌کنیم تا انرژی‌مان را صرف اجزای دیگر فرایند بازاریابی محتوا کنیم، برعکس این تصور اتفاق می‌افتد.

1. استراتژی تولید محتوا

در ابتدای کار باید استراتژی تولید محتوا(دیجیتال مارکتینگ) را مشخص کنید. قبل از انجام هر کار دیگری ازجمله انتشار محتوا، باید هدف از این تولیدات را مشخص کنید. در این مرحله باید موارد زیر را انجام دهید:

 • تحقیق درباره مخاطبان: مخاطبان شما چه کسانی هستند.
 • طراحی فرایند: سعی دارید آن‌ها را به چه کاری ترغیب کنید.
 • انتخاب کانال: کجا و چطور می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.
 • انتخاب موضوع: قرار است درباره چه موضوعی با آن‌ها صحبت ‌کنید.
 • مدیریت پروژه: تیمتان چطور همه این کارها را انجام می‌دهد.

و همچنین این‌که چطور می‌توانید همه این کارها را بهینه کرده و بهترین نتایج را کسب کنید.

استراتژی تولید محتوا و 5 گام دیگر کارهایی نیستند که فقط یک‌بار انجامشان دهید. اگرچه در آغاز بازاریابی محتوا، استراتژی را بدون تقلید و با دانش خودتان می‌نویسید، اما باید آن را سالی یک یا دو بار تصحیح و به‌روز کنید.

 

2. تولید محتوا

وقتی استراتژی محتوا(دیجیتال مارکتینگ) را تعیین یا به‌روز کردید، آماده تولید محتوا هستید. تولید محتوای بدون برنامه‌ریزی با هر قالب و در هر کانالی سخت‌ترین و وقت‌گیرترین کار است. فرایند کامل تولید محتوا شامل کارهای مختلفی است و اگر بخواهید همه آن‌ها را همزمان انجام دهید، زحمت نوشتن، طراحی یا ضبط صدا چند برابر می‌شود.

وقتی مشغول تحقیق درباره موضوع هستید، ساختار کلی را مشخص کنید و نکات قابل بررسی را یادداشت کنید تا کارتان آسان‌تر ‌شود. این روش برای تولید محتوای غیر نوشتاری مثل پادکست و ویدیو هم مناسب است، مثلا می‌توانید داستان ویدیو را بنویسید یا نکاتی که باید نمایش داده شود را یادداشت کنید. فرایند را به چند قسمت کوچک تقسیم کنید و هر بخش از تولید محتوا را در یک زمان مشخص و با گام‌های کوچک انجام دهید، نه این‌که سعی کنید همه کارها را همزمان و باهم انجام دهید.

 

3. بهینه‌سازی محتوا

همان‌طور که کارهای مقدماتی و آمادگی برای تولید محتوا(دیجیتال مارکتینگ) خیلی بیشتر از تصور ما است، کارهای بعد از تولید محتوا هم خیلی زیاد است. هرچقدر هم کیفیت نوشته یا ویدیوتان بالا باشد، اگر محتوا را برای استراتژی بازاریابی و مشتری بهینه نکرده باشید یا اگر شخصی که به‌طور ویژه دنبال این محتوا نیست، در رسانه‌‌ها با آن مواجه نشود، اصلا فایده‌ای ندارد.

بین تولید محتوا و انتشارش باید آن را برای مشتری بهینه کنید. مثلا اگر برای جذب علاقه‌مندان تلاش می‌کنید، باید از روش‌های درستی استفاده کنید و محصولات و خدمات مناسبی را تبلیغ ‌کنید. اگر می‌خواهید با سئو بازدیدکنندگان را به سایت‌‌تان بکشانید، باید کلیدواژه‌های هدفتان را بهینه کنید. قبل از انتشار محتوا باید همه این بهینه‌سازی‌ها را دوباره کنترل کنید.

 

4. انتشار محتوا

بعد از برنامه‌ریزی، تولید و بهینه‌سازی محتوا، حالا وقت انتشار آن است، اما هنوز یک کار دیگر باقی‌مانده است. قبل از انتشار باید مردم را از این ماجرا آگاه کنید. حتی اگر سایتی دارید که ترافیک زیادی دارد و بدون هیچ واسطه‌ای معروف و شناخته‌شده است، تمرکز بر انتشار محتوا به همه کارها سرعت می‌بخشد. در این مرحله باید وقتتان را برای کارهای زیر صرف کنید:

 • اشتراک‌گذاری محتوای جدید در رسانه‌های اجتماعی
 • ایمیل کردن محتوا به اعضای سایت و مشتریان
 • ارسال آن برای افراد موثر در شبکه کاری‌تان که احتمالا به آن موضوع علاقه دارند.

همه ما احساس ناخوشایند تولید محتوای فوق‌العاده و دیده‌ نشدنش را تجربه کرده‌ایم. این گام بهترین راهکار برای تجربه نکردن چنین حس بدی است.

 

5. بازآفرینی محتوا

علاوه بر انتشار محتوا(دیجیتال مارکتینگ) ، بازآفرینی محتوا هم راه دیگری برای جلب توجهات به محتوایتان است. درحالی‌که هدف از انتشار محتوا کشاندن افراد از سایر پلتفر‌م‌‌ها به محتوای شما در وب‌سایتتان است، بازآفرینی کمک می‌کند که محتوای وب‌سایت را در سایر پلتفرم‌ها در اختیار مخاطب قرار دهید. وقتی محتوای قدیمی باکیفیت و دیده‌ نشده را بهتر می‌کنید و هدفش را تغییر می‌دهید،‌ قوی‌تر می‌شود.

بعضی از انواع رایج بازآفرینی محتوا عبارت‌اند از:

 • تغییر قالب آن از یک رسانه برای یک رسانه دیگر، مثلا تبدیل آن از متن به ویدیو، پادکست یا گرافیک.
 • تقسیم یک محتوای بلند به قطعات کوچک‌تر
 • ترکیب قطعات کوچک محتوا و تبدیل آن به یک محتوای بلندتر
 • انتشار مجدد محتوا با همین قالب فعلی در کانال‌های دیگر

با هریک از این روش‌ها می‌توانید نتیجه مثبت وقتی‌که برای تولید محتوا گذاشته بودید را ببینید.

 

6. اصلاح محتوا

درنهایت، به اصلاح محتوا می‌رسیم. با این‌که شاید محتوا در ابتدا عالی و همیشه‌‌سبز به‌ نظر آید، اما ممکن است قدیمی و ازمدافتاده شود و نتیجه‌ای بسیار ضعیف‌تر از انتظارات داشته باشد. به درختان همیشه‌سبز فکر کنید که اسمشان روی این نوع محتوا هست. فقط به این دلیل که همیشه‌سبز هستند، به ‌این‌ معنی نیست که نمی‌میرند یا به تغذیه نیاز ندارند. اصلاح محتوا درواقع تغذیه بازاریابی است.

باید تلاش کنید محتوای همیشه‌‌‌سبز و عالی‌تان همچنان تازه و بهینه باقی بماند و با اهداف فعلی کسب‌وکارتان سازگار باشد. به این ترتیب، می‌توانید بهترین محتواها را منتشر کنید یا هدفشان را تغییر دهید. می‌توانید حتی با محتوای نه چندان جدید رتبه‌تان در نتایج جستجو را حفظ کرده و در طول زمان ارتقا دهید.:: بازدید از این مطلب : 620
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 22 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

سهل انگاری در تحقیق و بررسی کافی برای یافتن کلمات کلیدی مناسب

برخی ها برای بازاریابی محتوا بر این گمانند که تحقیق بر روی کلمات کلیدی در بررسی چند کلمه کلیدی و به دست آوردن میزان جستجوی آن کلمات خلاصه می‌شود، اما چنین تفکری بسیار سطحی و نادرست است. تحقیق برای یافتن کلمات کلیدی مناسب ابزاری است که استراتژی بازاریابی محتوای شما را نه تنها از نقطه نظر SEO برنامه ریزی می‌کند، بلکه برای برند کردن نام شما، وسایل ارتباط جمعی و روابط عمومی شما هم نقشه هایی در سر می‌پروراند تا در نهایت بر اهداف تجاری خود اشراف یافته و آن ها را محقق سازید. حیرت انگیز است که بسیاری از محتوا سازان از زیر بار بررسی و مطالعه کلمات کلیدی شانه خالی می‌کنند و صرفاً به احساسات و غرایز خود استناد می‌کنند.

 

تست نکردن ایده های خلق محتوا

ابزارهایی از قبیل Buzz Sumo شما را یاری می‌کنند تا پیش بینی کنید ایده هایی که برای خلق و بازاریابی محتوا در سر می‌پرورانید کارساز و مفید هستند یا خیر و برای پاسخ دادن به این پرسش به مطالعه و بررسی عملکرد این ایده ها در جاهای دیگر می‌پردازد.

عدم استفاده از داده های AdWords برای مطالعه ضریب تبدیل و عملکرد

با کمک Google AsWords و پرداخت به ازای کلیک می‌توانید پی ببرید که چگونه کلمات کلیدی کمپین های جستجویتان بازدیدکنندگان را به خریدار تبدیل کرده است.

با اشراف بر این مسئله می‌توانید در بازاریابی محتوا و به هنگام خلق مضامین و محتوا بر روی آن دسته از کلمات کلیدی تمرکز کنید که بیشترین ضریب تبدیل را از آن خود کرده و سود دهی و بازدهی وب سایت شما را افزایش داده‌اند.

 

سکان هدایت موضوع محتوا و مضامین خود را فقط و فقط به داده های گوگل نسپارید.

ابزارهای گوگل خوب و کارآمدند اما تمام و کمال نیستند، بهترین و بی عیب و نقص ترین تحقیقات صورت گرفته بر روی SEO و بازاریابی محتوا به شمار نمی‌روند. به عنوان نمونه ابزارهای تحلیلگر گوگل به بازبینی و بررسی اطلاعاتی می پردازند که شما از قبل مهیا کرده اید و با به کار گیری آن ها شما می‌توانید بگویید که کدام عبارت در جستجوها بازدیدکننده بیشتری نصیبتان کرده و کدام یک از مضامین محبوب تر بوده است.

اما از پتانسیل های حقیقی و درک نشده شما چیزی نمی‌گوید. شکی نیست که تحلیلگران گوگل باید بخش لاینفک تحقیقات شما بر روی کلمات کلیدی باشند ولی در نظر داشته باشید که آن ها کافی نیستند و به ابزارهای دیگری هم نیاز دارید. از سوی دیگر داده های مربوط به حجم جستجوهای ابزار تحقیق بر روی کلمات کلیدی گوگل تحت عنوان Google Keyword Planner، چندان قابل اعتماد و موثق نمی‌باشد.

با کمک این ابزار می‌توانید به یک درک کلی از گرایش های فصلی، فکری و عملی دست یابید و محبوبیت نسبی عبارات مورد جستجوی چند کلمه ای را با هم مقایسه کنید اما نمی‌توانید به دقیق بودن آمار و ارقام مربوط به حجم جستجوها تکیه کرده و آن ها را حجت بدانید. به علاوه Google Keyword Planner بسیاری از کلمات کلیدی طولانی را نادیده گرفته و نمایش نمی‌دهد، مگر آن که شما به قدری ماهر و کار بلد باشید که بدانید چگونه باید همه جا را دقیق گشته، زیر و رو کنید تا آن ها را بیابید. این به معنای از دست دادن اطلاعاتی است که بسیار مهم و ارزنده اند.

 

flicker

اگر می‌خواهید از یک جایی شروع کنید ، اینجا مکانی عالی و بسیار آسان است تا حواس خود را پرت کنید . شما ممکن است به دنبال الهام گرفتن از فیلم ها باشید و قبل از اینکه بدانید به بیش از ۲۰۰ عکس مرتبط با موضوعتان نگاه کرده اید. این یک مکان عالی برای شروع تحقیق است و می‌تواند پر از سرگرمی باشد.

 

فیسبوک و گوگل پلاس

به نظر می‌رسد کمی ناعادلانه است که آن‌ها با هم ادغام ‌شوند ، اما اجازه دهید با این واقعیت روبرو شویم که هر دوی آن‌ها اساسا یک چیز هستند جز اینکه یکی بسیار محبوب‌تر از دیگری است . اساسا ، شما به خبرخوان و پست‌های دیگر برای پیدا کردن چیزهایی که می‌توانید از آن استفاده کنید ، نگاه می‌کنید .

 

 توئیتر

این یک سایت میکروبلاگینگ است , اما میکروبلاگها می‌توانند به عنوان ایده‌های کوچک عمل کنند که شما می‌توانید از آن استفاده کنید ، با مزایای اضافه‌شده که می‌توانید به سرعت از آن‌ها بهره بگیرید تا بتوانید ایده‌های زیادی را قبل از پایان دادن به ایده‌های خود به دست آورید .

 

پینترست

اینجا مکانی است که مردم ایده‌های خود را بر روی تخته می‌گذارند و بیشتر ایده‌ها و الهامات آن‌ها از چیزهایی که در وب سایت‌های دیگر دیده شده‌اند، می‌آیند . بنابراین ، اساسا اگر می‌خواهید تحقیقی انجام دهید کافی است به مواردی که دیگران نگاه کرده اند نظری بیفکنید.

 

 یوتیوب

با این کار ، شما ممکن است مقدار زیادی از محتوای الهام‌بخش را که ممکن است برای ایده‌ها استفاده کنید ، ببینید. عجیب این است که بهتر است وقتی استفاده کنید که شما یا از گرایش‌های سایت یوتیوب استفاده کنید و یا اگر از طریق پست به آن‌ها نگاه کنید. فقط سعی کنید از یک ویدیو به یک ویدئو پیشنهاد شده دیگر بپردازید تا زمانی که به چیز جالبی برخورد کنید.

کتاب درسی

اگر بخواهید ایده هایی در مورد چیز خاصی داشته باشید، کتاب های درسی علمی راهی برای رسیدن به این خواسته است. حتی اگر علاقه‌ای به خواندن آن نداشته باشید، می‌توانید به عناوین فصلی نگاه کنید و سپس آن موردی که شما را جذب می‌کند را انتخاب کنید.

بازی های ویدئویی

آنها را به عنوان الهام بخش از بین صدها سطح در نظر بگیرید. . شما حتی می‌توانید ایده های خود را از طریق نگاه کردن به ایده های دیگران بدست آورید، مانند بیماری‌های عجیب در تم های بیمارستان بازی PC قدیمی، یا می‌توانید ایده های خود را بر روی پیچ و تاب های طرح جدیدترین بازی BioShock بنا کنید.:: بازدید از این مطلب : 931
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 18 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

بازاریابی دیجیتال

برای بهینه سازی استراتژی های بازاریابی شما، دیجیتال اجباری است. بازاریابی دیجیتال می تواند به شما کمک کند تا مخاطبان خود را بشناسید، داده های مهمی در مورد آنها یاد بگیرید، و متریک هایی را ارائه دهید که به تیم بازاریابی شما اعتبار بدهد.

قدم اول

من مخاطبانم را به اندازه کافی خوب نمی شناسم تا شروع کنم. دانستن مخاطبان خود را طول می کشد زمان، و در حالی که تیم بازاریابی خود را ممکن است شخصیت های مخاطبان است که می تواند از استفاده توسعه یافته است، مصرف کنندگان به طور فعال صرف وقت آنلاین ممکن است در راه شما می خواهم انتظار رفتار نمی کند.

شما نیاز به تست زبان های مختلف با اهداف مختلف، به خاطر داشته باشید که برخی از توصیفی ها به افراد مختلف و محل خود را در چرخه خرید درخواست تجدید نظر. خودتان را به مخاطبان خود بسازید و اعتبار می سازید که شما را جدا از مسابقه قرار خواهد داد.

اجزای بازاریابی دیجیتال

اجزای بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال در سراسر یک شبکه عظیم از نقاط لمسی دیجیتال است که مشتریان تعامل با بارها در روز است. برای استفاده درست از این کانال ها باید درک درستی از هر کدام داشته باشد.

جستجوي پرداخت شده . جستجوی پرداخت شده، یا تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) به طور معمول به نتیجه حمایت شده در بالا یا طرف صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) اشاره دارد. این تبلیغات شما را برای هر کلیک شارژ و آنها را می توان متناسب به نظر می رسد زمانی که شرایط جستجو خاص وارد شده است، بنابراین تبلیغات خود را به مخاطبان به دنبال چیزی به طور خاص هدف قرار گرفته است.

این تبلیغات می تواند بسیار موثر باشد، چرا که آنها در داده های gleaned از رفتار آنلاین افراد تکیه می کنند و برای افزایش ترافیک وب سایت با ارائه تبلیغات مربوطه به افراد مناسب در زمان مناسب استفاده می شود. این تبلیغات همچنین شامل retargeting، به این معنی که بسته به اقدامات مشتریان، ابزار اتوماسیون بازاریابی می تواند منحصر به فرد، شخصی متقابل پلت فرم تبلیغات پیشه وری.

بهینه سازی موتور جستجو (سئو)

جستجوگرها فرایند بهینه سازی محتوا ، راه اندازی فنی ، و رسیدن به وب سایت شما ، به طوری که صفحات خود را در بالای نتیجه موتور جستجو برای مجموعه ای خاص از شرایط کلمه کلیدی ظاهر می شود.

با استفاده از جستجوگرها می تواند بازدید کنندگان را به سایت شما درایو زمانی که آنها نمایش رفتار نشان می دهد که آنها در حال جستجو برای محصولات مربوطه، که می تواند یک تغییر بازی با توجه به اینکه 90٪ از مردم جستجو هنوز یک نظر در مورد یک نام تجاری تشکیل نشده است (آزمایشگاه وضعیت، 2018).

در حالی که PPC و retargeting جای خود را، ترافیک آنلاین ارگانیک به دست آورده از طریق بهینه سازی موتور جستجو تاثیر زیادی بر رتبه بندی جستجو و، با گسترش، ترافیک سایت آلی است.

با استفاده از کلمات کلیدی و عبارات، شما می توانید از جستجوگرها برای افزایش انبوه دید و شروع یک رابطه مشتری با هم استفاده کنید. سئو به افزایش رتبه یک وب سایت در نتایج جستجوی آنلاین، و در نتیجه ترافیک سایت ارگانیک آن، با استفاده از کلمات کلیدی و عبارات محبوب تعریف شده است. استراتژی های قوی جستجوگرها بسیار تاثیر گذار در مبارزات بازاریابی دیجیتال از دید اولین گام به یک رابطه مشتری باقی می ماند.

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوای موثر به بیرون در طبیعت تبلیغاتی نیست، بلکه در خدمت آموزش و الهام بخشیدن به مصرف کنندگانی است که به دنبال اطلاعات هستند. هنگامی که شما ارائه محتوا است که مربوط به مخاطبان خود را، آن را می تواند شما را به عنوان یک رهبر فکر و یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات امن، و آن را کمتر احتمال دارد که تلاش های بازاریابی دیگر خود را در استاتیک از دست داده است.

در عصر خریدار خود کارگردانی، بازاریابی محتوا سه برابر بیشتر از تبلیغات جستجو پرداخت شده منجر می شود، بنابراین به خوبی ارزش تلاش اضافی را دارد.

بازاریابی رسانه های اجتماعی

کلید بازاریابی موثر رسانه های اجتماعی بسیار فراتر از داشتن حساب های فعال رسانه های اجتماعی است. شما همچنین باید بافی عناصر اجتماعی را به هر جنبه ای از تلاش های بازاریابی خود را برای ایجاد به عنوان بسیاری از فرصت های به اشتراک گذاری همتا به همتا که ممکن است. هر چه مخاطبان شما بیشتر الهام گرفته شود تا با محتوای شما درگیر شوند، احتمال به اشتراک گذاشتن آن بیشتر است و به طور بالقوه الهام بخش همسالان خود برای تبدیل شدن به مشتریان نیز هست.

بازاریابی تلفن همراه

دستگاه های تلفن همراه در جیب ما نگهداری می شوند، کنار تخت های ما می نشینند و در طول روز مدام بررسی می شوند. این باعث می شود بازاریابی در تلفن همراه فوق العاده مهم — دو سوم از مصرف کنندگان می تواند یک نام تجاری خاص آنها را دیده اند تبلیغات در تلفن همراه در هفته گذشته به یاد داشته باشید - اما تلفن همراه نیز بسیار ظریف با توجه به ماهیت صمیمی آن است. پیام کوتاه، MMS، و بازاریابی در برنامه همه گزینه ها برای رسیدن به مشتریان خود را در دستگاه های خود را، اما فراتر از آن، شما باید هماهنگی تلاش های بازاریابی خود را در سراسر کانال های بازاریابی دیجیتال دیگر خود را در نظر بگیرند.:: بازدید از این مطلب : 931
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 18 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

تحصیل در آلمان

تحصیل در آلمان منجر به ادامه زندگی در یکی از بهترین کشورهای قاره اروپا می‌شود. شما پس از اتمام تحصیلات خود، ۱۸ ماه وقت دارید که در آلمان کار پیدا کنید و ۳ سال پس از کار در آلمان، اقامت دائم خود را از این کشور دریافت خواهید کرد.

می‌توان آلمان را یکی از بهترین و شناخته شده‌ترین مقاصد برای علاقه مندان مهاجرت تحصیلی به اروپا معرفی کرد. این کشور یکی از قوی‌ترین اقتصادهای جهان را دارد. کشور آلمان با فراهم کردن امکان تحصیل رایگان برای متقاضیان، خود را به یکی از بهترین مقاصد برای دانشجویان در سراسر جهان تبدیل کرده است.

کشور آلمان پایین‌ترین نرخ بیکاری را در میان تمام کشورهای جهان دارد و بستری امن را برای کار و زندگی مهیا کرده است.

به طور کلی می‌توان امتیازات تحصیل در آلمان را در چند مورد جمع بندی کرد

 1. امکان تحصیل به صورت رایگان
 2. امکان تحصیل به زبان انگلیسی در مقطع ارشد و دکتری.
 3. اجازه اقامت به مدت ۱۸ ماه بعد از اتمام تحصیل به منظور یافتن کار و اخذ ویزای کار.
 4. امکان اخذ اقامت دائم بعد از اتمام تحصیلات .
 5. امکان تحصیل در تمامی رشته‌ها (هنر، مهندسی، پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و…)
 6. امکان کار در کنار تحصیل و پوشش کلیه مخارج زندگی (کار پاره وقت)
 7. اعتبار بالایویزای دانشجویی آلمان و امکان رفت و آمد به کشورهای حوزه شنگن بدون نیاز به ویزا.

به طور کلی می‌توان امتیازات تحصیل در آلمان

ویژگی ها و شرایط تحصیل در آلمان

تحصیل در آلمان بسیار کم هزینه و در بعضی از مواقع حتی رایگان است. دانشگاه های بسیار ممتاز از یک سو، آینده روشن پیش روی دانشجویان دانشگاه های آلمان و مهم تر از همه رایگان بودن تحصیلات در این کشور باعث شده است تا آلمان به عنوان یکی از کشورهای سرآمد دنیا از لحاظ پذیرش دانشجو مطرح گردد. از همین رو سالانه بسیاری از دانشجویان بین المللی اقدام به اخذ ویزای تحصیلی این کشور می نمایند تا پس از سپری کردن دوره تحصیلی خود اقدام به دریافت اقامت کشور آلمان نمایند.

گروه تحریریه آریاناپارس به واسطه شرایط مطلوب و درخواست های فراوان علاقه مندان به تحصیل در آلمان به تحلیل و بررسی شرایط موجود برای اخذ پذیرش در مطلب پیش رو پرداخته است تا متقاضیان قادر باشند با کسب اطلاعات جامع در این زمینه، با آگاهی بیشتر جهت انتخاب این مقصد قدم بردارند.

سیستم آموزشی درآلمان

کشور آلمان دارای سیستم آموزشی بسیار پیشرفته و دانشگاه های تراز اول در جهان می باشد. سیستم یک پارچه ای برای تحصیل در مدارس و دانشگاه های آلمان در سراسر این کشور برقرار است. تحصیلات اجباری در ابتدایی از ۶ سالگی شروع می شود. در این بخش به مقاطع قبل دانشگاهی، کارشناسی، دوره کارشناسی ارشد و دکترا پرداخته ایم.

مهد کودک

کودکان از سن ۳ سالگی به تحصیل در مهد کودک یا کودکستان که به نام های kita و یا kindergarten شهرت دارد، می پردازند. لازم به ذکر است این دوره تحصیلی جزو سیستم مدارس نبوده است و اغلب توسط کلیساها و ادارات شهر ارائه می شود. ساعت رسمی مهد کودک ها در کشور آلمان متناسب با ایالت مورد نظر متغیر می باشد ولی معمولا بین ساعات ۷ صبح تا ۵ بعدازظهر سرویس دهی می کنند.

تحصیل در آلمان در مقطع دبیرستان

دومین مسیر از تحصیل در آلمان که سر راه دانش آموزان قرار دارد، سپری کردن دوره دبیرستان است. در این دوره می توانند گرایش و رشته خود را برای ورود به دانشگاه های آلمان انتخاب نمایند. این دسته از دانش آموزان تحصیلات دانشگاهی را به عنوان هدف اصلی خود انتخاب و به دنبال اخذ مدارک دانشگاهی می باشند.

به صورت معمول دوره های ذکر شده ۱ تا ۲ سال به طول می انجامد.

دانش آموزان بین المللی از سن ۱۴ تا ۱۸ سال قادر خواهند بود برای تحصیل در دبیرستان های آلمان اقدام نمایند. لازم بذکر است دانش آموزانی که به همراه خانواده در کشور آلمان زندگی نمی کنند باید مدارس شبانه روزی را انتخاب نمایند. در مدارس شبانه روزی تمام امکانات رفاهی و اقامتی لازم برای همه دانش آموزان فراهم است و کیفیت تحصیلی بسیار مناسبی را ارائه می دهند. بسیاری از خانواده های ثروتمند آلمانی، فرزندان خود را به مدارس شبانه روزی فرستاده تا بهترین امکانات را در اختیار داشته باشند.

تحصیل دوره کارشناسی در آلمان

تحصیل در آلمان در دوره کارشناسی به صورت معمول ۴ سال به طول می انجامد و اگر دانشجویان نمرات مناسبی را نداشته باشند باید برای دوره های کالج قبل دانشگاهی در این کشور اقدام نمایند. دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه های سراسری بیشترین شانس ورود مستقیم به دانشگاه های کشور آلمان را دارا می باشند و به صورت معمول دوره پیش نیازی را نباید سپری کنند.

 

تحصیل دوره کارشناسی ارشد در آلمان

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور آلمان بین ۱ تا ۲ سال به طول می انجامد و دانشجویان علاقه مند به تحصیل با ارائه سوابق آموزشی که شامل مدرک لیسانس و پایان ۱۲ سال تحصیل می باشد، می توانند برای دوره های کارشناسی ارشد این کشور اقدام نمایند. برای ورود به دانشگاه های آلمان نمره معدل و نوع دانشگاه مورد بررسی قرار می گیرد.:: بازدید از این مطلب : 944
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 17 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

بازاریابی دیجیتالی چه چیزی است؟

 

بازاریابی دیجیتال(دیجیتال مارکتینگ) همگی فعالیت های بازاریابی هستند که از یک دستگاه الکترونیکی یا اینترنت استفاده می کنند.

آیا به این معنی است که آن را هر شکلی از بازاریابی است که آنلاین وجود دارد؟

آره و نه .

بازاریابی دیجیتال(دیجیتال مارکتینگ)قطعا همه فعالیت های بازاریابی آنلاین را در بر می گیرد. با این حال ، ممکن است شامل برخی از فعالیت های آفلاین ، بیش از حد.

در اینجا انواع اصلی بازاریابی دیجیتال شما باید برای کسب و کار خود را در نظر بگیرند.

بازاریابی دیجیتالی چه چیزی است؟

 

1. بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا نوعی بازاریابی دیجیتال(دیجیتال مارکتینگ) است که بر ایجاد و توزیع محتوا برای مخاطب هدف تمرکز دارد. محتوا با هدف ارزشمند بودن، مرتبط بودن، و (ایده آل) سازگار است. هدف نهایی آن رانندگی یک اقدام مشتری سودآور است.

بخش بسیار مهم در اینجا "با ارزش" و "مربوطه" است. این چیزی است که بازاریابی محتوا را جدا از تبلیغات اسپم سنتی می گوید. مخاطب هدف باید بخواهد به دنبال محتوا باشد و آن را مصرف کند.

 

به معنای گسترده تر، بازاریابی محتوا بخشی از هر فعالیت بازاریابی دیجیتال دیگر است، آن را بازاریابی رسانه های اجتماعی، جستجوگرها، و یا بازاریابی ایمیل است. محتوای کیفیت باید هسته اصلی هر فعالیت بازاریابی دیگری باشد که شما دنبال می کنید.

برخی از نمونه های بازاریابی محتوا عبارتند از: های وبلاگ، فیلم ها، پادکست ها، اینفوگرافیک ها، کاغذهای سفید، مطالعات موردی، کتاب های الکترونیکی.

 

2. بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

جستجوگرها ، یا بهینه سازی موتور جستجو ، فرایند گرفتن ترافیک با کیفیت از رایگان ، یا ارگانیک ، نتایج جستجو بر روی موتورهای جستجو (مانند گوگل و بینگ) است.

این مهم است که ترافیک شما رانندگی به وب سایت خود را مربوط به صنعت شما است. اگر شما موفق به جذب حجم بالایی از بازدید کنندگان جستجو برای کامپیوتر مکینتاش در حالی که آنچه شما در واقع انجام می دهند فروش بارانی است، ترافیک به شما هیچ خوب انجام دهد. ...

 

3. بازاریابی موتور جستجو (SEM)

در ابتدا اصطلاح «بازاریابی موتور جستجو» به عنوان یک اصطلاح چتری برای فرایند به دست آوردن هر دو ترافیک جستجوی پرداخت شده و آزاد به کار می گرفت. با گذشت زمان، صنعت به استفاده از اصطلاح "SEM"، یا بازاریابی موتور جستجو، تنها برای فعالیت های پرداخت شده تغییر کرد.

بنابراین، این نوع بازاریابی دیجیتال به چه معناست؟

بازاریابی موتور جستجو به شکلی از بازاریابی دیجیتال اطلاق می شود که هدف آن افزایش دید یک وب سایت در موتورهای جستجو با استفاده از روش های پرداخت شده است. به عبارت دیگر، این تبلیغات شما را در خارج وجود دارد در AdWords گوگل و تبلیغات بینگ قرار داده است.

 

شما می توانید نتایج جستجوی پرداخت شده در Google را با علامت کوچک "Ad" در ابتدای URL تشخیص دهید. همچنین گوگل این صفحات را در نتایج جستجو اول قرار می دهد.

با ترکیب جستجوگرها و SEM ، شما می توانید ترافیک با کیفیت به وب سایت خود درایو. با کمک بازاریابی موتور جستجو می توانید خودتان را در مقابل مخاطبانی قرار دهید که فعالانه در جستجوی خدمات و برندهایی مانند شماست.

 

4. بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM)

به بیان ساده تر، بازاریابی رسانه های اجتماعی(دیجیتال مارکتینگ) به روند استفاده از بسترهای رسانه های اجتماعی برای جلب ترافیک و توجه اشاره دارد. با استفاده از رسانه های اجتماعی می توانید مواجهه را افزایش داده و روابط معنی داری با مشتریان خود ایجاد کنید.

در حالی که همه می توانند از SMM به عنوان یک نوع بازاریابی دیجیتال بهره مند شوند، شرکت های B2C و SaaS تمایل به گرفتن بیشتر از آن. بازاریابی رسانه های اجتماعی همه چیز در مورد گوش دادن به آنچه مشتریان خود را به گفتن، درگیر شدن در گفتگو، و به اشتراک گذاری محتوای ارزشمند است.

 

5. پرداخت به ازای هر کلیک تبلیغات (PPC)

پرداخت به ازای هر کلیک مدلی از تبلیغات است(دیجیتال مارکتینگ)که در آن بازاریاداران هر بار که مردم روی آگهی خود کلیک می کنند هزینه ای پرداخت می کنند. اساسا، این روند خرید بازدید کننده داشته است به سایت شما، به عنوان مخالف به گرفتن آنها را ارگانیک از طریق جستجوگرها و یا انواع دیگر بازاریابی دیجیتال است.

PPC یکی از انواع جستجوی پرداخت شده است. این شبیه به SEM (بازاریابی موتور جستجو) اما همچنین می تواند شامل تبلیغات نمایش (هزینه در هر کلیک بر اساس) ، و تبلیغات وابسته است.

 

6. بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته یکی از راه های محبوب مردم پول آنلاین این روزها است. اگر برنامه وابسته خود را موفق است، شما ممکن است درآمد کاملا مناسب و معقول منفعل درآمد.

اساسا بازاریابی وابسته نوعی بازاریابی دیجیتال است که در آن یک فرد شریک با کسب و کارهای دیگر به منظور دریافت یک کمیسیون برای ترافیک / او برای این کسب و کار تولید می کند. این را تصور کنید: شما یک لینک به یک وب سایت خارجی در وبلاگ یا وب سایت خود قرار داده است. هر بار که یک کاربر به این وب سایت خارجی پیش می رود و خریدی انجام می دهد، کمیسیونی دریافت می کنید.:: بازدید از این مطلب : 612
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 17 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

تعمیر یک آیفون تصویری : تعمیر مرده یا شکسته

یک آیفون تصویری که زنگ نمی زند چهار مشکل احتمالی دارد: دکمه، چیمه، ترانسفورماتور یا سیم کشی که همه آنها را به هم متصل می کند. در اینجا چگونه برای ردیابی مقصر و تعمیر.
خانواده دستیمن
ابزار مورد نیاز
4-in-1 پیچ گوشتی
نوار الکتریکی
چراغ قوه
تست کننده سیم ولتاژ پایین
تست کننده ولتاژ غیر تماسی
سیم استریپر / برش
مواد مورد نیاز
18 سیم سنج
اتصالات سیم

تعمیر مرده یا شکسته

بازرسی سیم کشی و تعمیر سیم درهای هارد سیم

 

آیفون تصویری : بازرسی سیم برای آسیب. تعمیر می شکند با اتصالات پیچ و تاب در. Splice در سیم جدید برای اضافه کردن طول و اجازه می دهد برای اتصالات.

بازرسی کامل از سیم کشی درگاه معمولا غیر ممکن است، از آنجا که بسیاری از سیم در داخل دیوار پنهان شده است. اما برخی از سیم در هر خانه قابل مشاهده است، و این معمولا چیزهایی است که شل یا شکسته می شود. بازرسی فقط یک دقیقه طول می کشد.

شما ممکن است چند اینچ سیم در معرض در نزدیکی ترانسفورماتور و یا چند متری در حال اجرا را از طریق زیرزمین ناتمام پیدا کنید. کابل دربل شامل سه یا چند سیم نازک در داخل یک قفسه پلاستیکی است (عکس ۱). به دنبال مناطقی که در آن sheath آسیب دیده است و همچنین برای بخش های pinched و یا بد kinked. گاهی اوقات تنها راه برای برخی بگویید که آیا سیم های داخل قفسه آسیب دیده است این است که با دقت برش باز کردن قفسه با چاقو ابزار. اگر سیم شکسته را پیدا کنید، انتهای شکسته را نوار کنید و دوباره با کانکتورهای سیم به آنها بپیورید.

اغلب به اندازه کافی سستی در سیم اجازه می دهد برای اتصالات جدید وجود ندارد. در آن صورت یک بخش کوتاه از سیم را بین انتهای شکسته اضافه کنید. استخری از سیم ۱۸ پیمانه ای در فروشگاه های سخت افزاری و مراکز خانگی در دسترس است. رنگ سیم اهمیتی ندارد.

سرنخ!
اگر شما دکمه های hardwired doorbell در جلو و پشت خانه خود را و یکی از آنها کار می کند، شما می توانید مطمئن باشید که دکمه غیر کار و یا سیم کشی متصل به آن بد است.

 

دور زدن دکمه ، سوئیچ در را آزمایش کنید

آیفون تصویری : دکمه در را باز کنید تا آن را از دیوار خارج کنید. پیچ های پشت دکمه را شل کنید و سیم ها را قطع کنید. سپس دو سیم را با هم لمس کنید. اگر چیمه زنگ بزند، دکمه بد است. اگر نه، چیمه، ترانسفورماتور یا سیم کشی بد است.

تعویض سوئیچ در

 

آیفون تصویری : سیم ها را به دکمه جدید، یا سوئیچ در، همان طور که به دکمه قدیمی متصل بودند، متصل کنید. دکمه رو به ديوار بپيچون و کارت تمومه

اگر سیم شکسته ای پیدا نکردید، دکمه در را با باز کردن آن یا پرت کردن آن از سوراخ ش با چاقوی بتونه بردارید. اگر هنگام دور زدن دکمه زنگ به صدا در می آورد، دکمه را جایگزین کنید. دکمه ها در مراکز خانگی و فروشگاه های سخت افزاری در دسترس هستند. اگر زنگ نزند، دوباره وصل شده و دکمه را دوباره نصب کنید.

چیمه را بررسی کنید

 

پوشش چیمه را بردارید و ولتاژ را بررسی کنید در حالی که یک یاور دکمه را هل می دهد.

آرماتور چیمه
اگر آزمایش کننده روشن شد اما آرماتورها حرکت نمی کنند، آنها را با مالش الکل تمیز کنید.

هنگامی که یک زنگ در به درستی کار می کند، میله های آرماتور کوچک در داخل میله های فلزی اعتصاب chime و یا لوله برای ایجاد صدا. گاهی اوقات آرماتور می چسبد یا سیم شلی خواهید داشت. برای پیدا کردن، پوشش چیمه را بردارید. بسیاری از پوشش ها به سادگی بلند کردن. برخی دیگر با قفل یا پیچ چست می شوند. با پوشش خاموش، مطمئن شوید که سیم ها محکم به پایانه های پیچ متصل هستند.

تو به يه نور آزمايشي احتياج داري تا خودش چيم رو چک کني حتما ً تست کننده ولتاژ پایین دریافت کنید. تست کننده های ولتاژ استاندارد درست شبیه به آزمایش کننده ای هستند که در اینجا نشان داده شده است، اما ولتاژ پایین را تشخیص نمی دهند. پایانه مشترک (برچسب "com" یا "trans") را با یکی از پروب های آزمایش کننده لمس کنید.

آیفون تصویری : با کاوشگر دیگر، ترمینال درب جلو یا پشت را لمس کنید در حالی که یک یا کمک کننده دکمه را هل می دهد. اگر آزمایش کننده روشن شود، می دانید که چیمه قدرت دریافت می کند و خود چیمه مشکلی دارد. گاهی اوقات armatures بیش از حد گریم به حرکت می کند. آنها را با مالش الکل تمیز کنید و با انگشت خود حرکت کنید. سپس دکمه را دوباره امتحان کنید. اگر چیمه هنوز زنگ نمی زند، آن را جایگزین کنید. برچسب سیم به عنوان شما حذف chime قدیمی و اتصال آنها را به طور یکسان به chime جدید. چیمز استارت در مراکز خانگی و فروشگاه های سخت افزاری به فروش می رسد. اگر آزمایش کننده روشن نمی شود زمانی که یاور شما دکمه را هل می دهد، چیمه به دلیل یک سوئیچ شکسته، ترانسفورماتور یا سیم کشی قدرت دریافت نمی کند.:: بازدید از این مطلب : 622
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 16 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

کسب و کار در گرجستان

سرمایه گذاری در گرجستان : حقوق‌ ها بسیار کم و‌ امکان استخدام در شرکت ها (چه با صاحبین گرجی و چه ایرانی) بسیار سخت است.

ولی با توجه به رشد اقتصادی و امنیت اجتماعی و اقتصادی بی نظیر گرجستان از کریسمس 2017 که اولین مرحله اتحادیه اروپا را قبول شدند و (با احتمال غریب به یقین عضویت قطعی در اتحادیه اروپا در مرحله نهایی در ۲۰۲۰)، راه اندازی بیزینس برای بازار هدف ایرانیها و خارجی های مقیم و یا توریست ها، بسیار کم رقابت و کم سرمایه بر و در نتیجه عالی است.

حتی اگر شما سابقه در راه اندازی بیزینس و یا مغازه داری ندارید، جو رقابت راحت و کم سرمایه اینجا به شما اعتماد به نفس لازم جهت راه اندازی بیزینس در گرجستان را خواهد داد.

ولی نکته مهم

حتما سرمایه گذاری در گرجستان و راه اندازی کسب و کار در گرجستان باید پس از ۶-۱۲ ماه بعد از حضور و مطالعه انجام پذیرد وگرنه قطعا به شکست منجر خواهد شد.
این تنها نکته ای است که متاسفانه هموطنان با عجله در راه اندازی بیزینس در گرجستان و عدم رعایت آن، متقبل ضرر و از دست دادن سرمایه میشوند.

تنها سرمایه گذاری که در شروع و قبل از داشتن اطلاعات بومی و آشنایی با رفتار مصرف کننده بومی، میتوانید انجام دهید، خرید آپارتمان در گرجستان است.
حال یا به منظور اجاره دادن آن با اجاره های به نسبت ۲ برابر ایران و یا به منظور تکمیل آپارتمان در گرجستان و فروش سریع و با سود آن، در این بازار داغ و پر تقاضای ملک در گرجستان است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سایر بیزینس ها، از جمله واردات و صادرات، راه اندازی کارگاه و کارخانه تولیدی، آپارتمان سازی، ویلا سازی و یا کشاورزی و دامپروری و … ، برای مطالعه اولیه به گرجستان سفری داشته باشید تا در اینجا راهنمایی های لازم توسط ما یا متخصصان معرفی شده برایتان میسر گردد.

کسب و کار در گرجستان

بیشتر بدانید

نکته 1:  صنعت ساختمان در گرجستان بسیار رونق دارد و متوسط، سود بی نظیر 50 تا 100 درصدی در ساخت ساختمان، ویلا سازی، انبوه سازی و بازسازی با بازگشت سرمایه سریع در حال حاضر درگرجستان وجود دارد. همچنین قیمت املاک بسیار در تورم و این صنعت در رونق میباشد. همچنین تکمیل آپارتمانهای نوساز شامل سرامیک و نقاشی و کابینت در حال حاضر، بیزینسی رایج و پرسود است.

نکته 2: وام بانکی در خرید املاک، تا 70% قیمت ملک قابل مطالبه است با سود زیر 8% در سال که با توجه به تورم فعلی 25% در گرجستان بسیار قابل ارزش است. همچنین سود بانکی در خصوص فعالیت های تجاری 2-4 % می باشد.

نکته 3: خرید املاک مسکونی و تجاری و زمین مسکونی و کشاورزی نیز از جهت رشد سرمایه و میزان اجاره آن بسیار مناسب است، متوسط اجاره املاک 1% سرمایه گذاری در گرجستان است که این نرخ بظور متوسط در ایران 0.5% است یعنی با سرمایه گذاری مشابه درتفلیس 2 برابر تهران میتوانید اجاره  بگیرید بطور مثال اجاره یک آپارتمان 500 میلیون تومانی بطور متوسط در تفلیس 5 میلیون تومان می باشد ولی در تهران 2.5 میلیون تومان میباشد. به علاوه رشد بی نظیر قیمت ملک در تفلیس و همینطور رشد قیمت دلار و لاری نسبت به ریال.

نکته 4: صنعت دامپروری و باغ داری و گلخانه و کشاورزی نیز با توجه به اقلیم مستعد گرجستان “صنعت اصلی کشور” و بسیار مورد توجه است.

 

توسعه املاک در گرجستان

گرجستان پتانسیل قابل توجهی برای توسعه هتل ها و مکانهای تفریحی، خانه های مسکونی، مغازه های خرده فروشی و دفتر کار دارد.

این کشور رتبه 6 در شاخص خرده فروشی توسعه جهانی 2015 را بدست آورده است.
علاوه بر این سرمایه گذاران می توانند از تقاضای رو به رشد برای ساختن ساختمان های اداری کلاس “A” و تسهیلات ساخت سرگرمی های متنوع بهره مند شوند.

فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان

زندگی در گرجستان در سالهای اخیر تحولات سیاسی و اقتصادی چشمگیری داشته پیشرفت و نزدیک شدن به استاندارد های شهروندی اتحادیه اروپا موجب شده تا بستر مناسبی برای سرمایه گذاری در گرجستان باشد.

البته برای سرمایه گذاری در گرجستان نکات خاصی را باید مد نظر داشت .
کشوری که هدف سرمایه گذاری قرار میگیرد باید دارای چند معیار خاص در این رابطه باشد.

 • سیاست های تجارت آزاد و عدم محدودیت عملیات تجاری با سایر کشورها
 • مالیات منطقی و پایین
 • سرانه در آمد مردم گرجستان خوب است
 • تعرفه های پایین ترخیص در گمرک و خدمات مناسب گمرکی
 • خدمات استاندارد و پیشرفت حمل نقل درون وبرون مرزی
 • پشتیبانی های دولتی
 • نیروی کار در گرجستان

روش مهاجرت سرمایه گذاری گرجستان

همانطور که در بالا گفته شد اخیرا گرجستان برای نزدیک شدن به استانداردهای اتحادیه اروپا سعی داشته تا بهترین شرایط را برای سرمایه گذاران در گرجستان ایجاد کند.

از این رو دولت گرجستان به خدمات ساخت و ساز هتل و خدمات گردشگری تسهیل نموده، حمل ونقل مناسب و استاندارد فراهم کرده، مالیات پایین اخذ میکند و خدمات گمرکی مناسب ارائه می نماید.

از طرف دیگر وجود نیروی کار تحصیل کرده کافی در گرجستان شرایط سرمایه گذاری در این کشوررا بهتر نموده است.

چند مورد سرمایه گذاری در گرجستان را میتوان نام برد که اخیرا سود بخش تر بودند و شرایط مناسبی برای سرمایه گذاران خارجی دارند مانند:

 • صنعت ساختمان
 • صنعت گردشگری
 • صنایع کشاورزی و دامپروری
 • صنعت بازیافت

در مواردی که ذکر شد دولت گرجستان خدمات بهتری به سرمایه گذاران میدهد و شرایط سودمندتری در جامعه گرجستان دارند.:: بازدید از این مطلب : 616
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 16 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

دیجیتال مارکتینگ(بازاریابی دیجیتال) چه می باشد؟

بازاریابی دیجیتال(دیجیتال مارکتینگ) استفاده از اینترنت، دستگاه های تلفن همراه، رسانه های اجتماعی، موتورهای جستجو، و کانال های دیگر برای رسیدن به مصرف کنندگان است. برخی از کارشناسان بازاریابی بازاریابی دیجیتال را تلاشی کاملاً جدید می داند که نیاز به راه جدیدی برای نزدیک شدن به مشتریان و راه های جدید درک نحوه رفتار مشتریان در مقایسه با بازاریابی سنتی دارد.

 

کلید موفقیت

بازاریابی دیجیتال(دیجیتال مارکتینگ) استفاده از اینترنت برای رسیدن به مصرف کنندگان است.
بازاریابی دیجیتال یک زمینه گسترده است، از جمله جذب مشتریان از طریق ایمیل، بازاریابی محتوا، پلتفرم های جستجو، رسانه های اجتماعی، و موارد دیگر.
درک بازاریابی دیجیتال
بازاریابی دیجیتال بخش خاصی از پایه مشتری را هدف قرار می دهد و تعاملی است. بازاریابی دیجیتال در حال افزایش است و شامل تبلیغات نتیجه جستجو، تبلیغات ایمیل، و توییت ترویج - هر چیزی که شامل بازاریابی با بازخورد مشتری و یا تعامل دو طرفه بین شرکت و مشتری است.

بازاریابی اینترنتی با بازاریابی دیجیتال متفاوت است. بازاریابی اینترنتی تبلیغات است که تنها در اینترنت است، در حالی که بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)می تواند از طریق دستگاه های تلفن همراه، بر روی پلت فرم مترو، در یک بازی ویدئویی، یا از طریق یک برنامه گوشی هوشمند صورت گیرد.

در نظر بازاریابی دیجیتال، تبلیغ کنندگان معمولاً به عنوان منبع نامیده می شوند، در حالی که اعضای تبلیغات هدفمند معمولاً گیرنده نامیده می شوند. منابع اغلب گیرنده های بسیار خاص و به خوبی تعریف شده را هدف قرار می دهند. به عنوان مثال، پس از تمدید ساعات اواخر شب بسیاری از مکان های آن، مک دونالد نیاز به خارج کردن این کلمه دارد.

این کارگران شیفت و مسافران با تبلیغات دیجیتال را هدف قرار داد چرا که این شرکت می دانست که این افراد بخش بزرگی از کسب و کار اواخر شب خود را ساخته شده است. مک دونالد آن ها را تشویق به دانلود یک برنامه جدید رستوران یاب کرد و آن ها را با تبلیغات قرار داده شده در دستگاه های خودپرداز و پمپ بنزین ها و همچنین در وب سایت هایی هدف قرار داد که مشتریانش را در شب مکرر می دانست.

 

بازاریابی وب سایت

یک وب سایت محور تمام فعالیت های بازاریابی دیجیتال است. به تنهایی، این یک کانال بسیار قدرتمند است، اما آن را نیز رسانه مورد نیاز برای اجرای انواع کمپین های بازاریابی آنلاین است. یک وب سایت باید نشان دهنده یک نام تجاری، محصول، و خدمات به شیوه ای روشن و به یاد ماندنی باشد. این باید سریع, تلفن همراه دوستانه, و آسان برای استفاده.

پرداخت در هر کلیک (PPC) تبلیغات

تبلیغات PPC بازاریاداران را قادر می سازد تا از طریق تبلیغات پرداخت شده به کاربران اینترنت بر روی تعدادی از پلتفرم های دیجیتال برسند. بازاریابین می توانند کمپین های PPC را در گوگل، بینگ، لینکداین، توییتر، Pinterest یا فیس بوک راه اندازی کنند و تبلیغات خود را به افرادی که در جستجوی شرایط مربوط به محصولات یا خدمات هستند نشان دهند. کمپین های PPC می توانند کاربران را بر اساس ویژگی های جمعیتی خود (مانند سن یا جنسیت) بخش بندی کنند، یا حتی منافع یا مکان خاص خود را هدف قرار دهند. محبوب ترین پلتفرم های PPC تبلیغات گوگل و تبلیغات فیس بوک هستند.

بازاریابی محتوا

هدف بازاریابی محتوا رسیدن به مشتریان بالقوه از طریق استفاده از محتوا است. محتوا معمولاً در یک وب سایت منتشر می شود و سپس از طریق رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیل، جستجوگرها، یا حتی کمپین های PPC ترویج می شود. ابزار دیجیتال مارکتینگ شامل وبلاگ ها، کتاب های الکترونیکی، دوره های آنلاین، اینفوگرافیک ها، پادکست ها، و webinars است.

بازاریابی ایمیل

بازاریابی ایمیل هنوز هم یکی از موثرترین کانال های بازاریابی دیجیتال است. بسیاری از مردم اشتباه بازاریابی ایمیل با پیام های ایمیل اسپم، اما این چیزی است که بازاریابی ایمیل همه چیز در مورد نیست. بازاریابی ایمیل رسانه ای برای در تماس با مشتریان بالقوه خود و یا افراد علاقه مند به نام تجاری شما است. بسیاری از بازاریا بان دیجیتال از تمام کانال های بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)دیگر برای اضافه کردن منجر به لیست ایمیل خود استفاده می کنند و سپس از طریق بازاریابی ایمیل، قیف های اکتساب مشتری را ایجاد می کنند تا آن ها را به مشتریان تبدیل کنند.

 

بازاریابی رسانه های اجتماعی

هدف اولیه یک کمپین بازاریابی رسانه های اجتماعی آگاهی از برند و ایجاد اعتماد اجتماعی است. همانطور که شما عمیق تر به بازاریابی رسانه های اجتماعی، شما می توانید آن را برای دریافت منجر و یا حتی به عنوان یک کانال فروش مستقیم استفاده کنید.

بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته یکی از قدیمی ترین اشکال بازاریابی است، و اینترنت زندگی جدیدی را به این آماده باش قدیمی آورده است. با بازاریابی وابسته، تاثیرگذاران محصولات افراد دیگر را ترویج می کنند و هر بار که فروش ساخته می شود یا سرب معرفی می شود، کمیسیون دریافت می کنند. بسیاری از شرکت های سرشناس مانند آمازون برنامه های وابسته ای دارند که میلیون ها دلار در ماه به وب سایت هایی که محصولات خود را می فروشند پرداخت می کنند.

بازاریابی تصویری

یوتیوب به دومین موتور جستجوی محبوب تبدیل شده است و بسیاری از کاربران قبل از اینکه تصمیم خرید بگیرند، چیزی یاد بگیرند، بررسی بخوانند یا فقط برای استراحت به یوتیوب روی بیایند. چندین پلت فرم بازاریابی ویدئویی وجود دارد، از جمله فیس بوک ویدئوها، اینستاگرام، یا حتی TikTok برای استفاده برای اجرای یک کمپین بازاریابی ویدئویی. شرکت ها بیشترین موفقیت را با ویدئو با ادغام آن با جستجوگرها، بازاریابی محتوا، و کمپین های بازاریابی رسانه های اجتماعی گسترده تر پیدا می کنند.

پیام کوتاه

شرکت ها و سازمان های غیرانتفاعی نیز از پیامک یا پیام های متنی برای ارسال اطلاعات مربوط به آخرین تبلیغات خود یا دادن فرصت به مشتریان مایل استفاده می کنند. نامزدهای سیاسی که برای مقام ریاست جمهوری نامزد می شوند نیز از کمپین های پیام کوتاه برای گسترش اطلاعات مثبت در مورد سکوهای خود استفاده می کنند. همانطور که تکنولوژی پیشرفته است، بسیاری از کمپین های متن به دادن نیز به مشتریان اجازه می دهد به طور مستقیم پرداخت و یا دادن از طریق یک پیام متنی ساده است.:: بازدید از این مطلب : 590
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 16 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

راهکار حضور آنلاین: شبکه‌های اجتماعی

روزانه، میلیون‌ها نفر در سراسر جهان چندین دقیقه از زمان خود را صرف حضور در شبکه‌های اجتماعی(فروش در اینستاگرام) می‌کنند. شبکه‌های آنلاین یا رسانه‌های اجتماعی به مردم امکان برقراری ارتباط، تعامل، اشتراک‌گذاری و تبادل اطلاعات را می‌دهد. همچنین این شبکه‌های اجتماعی(فروش در اینستاگرام) می‌توانند ابزاری عالی برای کسب‌وکار باشند که امکان تماس مستقیم با مشتریان احتمالی، اشتراک‌گذاری اطلاعات کسب‌وکار، آگاهی از درخواست مشتریان، ایجاد اعتماد و جذب هرچه بیشتر مخاطبان را فراهم می‌کنند.

حضور در شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، توئیتر، گوگل‌پلاس، فیس بوک، یوتیوب، پینترست و … که هر یک دارای میلیون‌ها کاربر ایرانی و خارجی هستند، فرصت بی‌نظیری برای دیده شدن کسب‌وکار (فروش در اینستاگرام)شما فراهم می‌کنند. بدون حضور فعال در شبکه‌های اجتماعی، سود بردن از مزایای این شبکه‌ها ممکن نیست اما در ابتدا باید بدانید که مشتریان شما بیشتر در کدام شبکه‌های اجتماعی که در بالا ذکر شد، حضور دارند.

سپس باید یک صفحه در شبکه‌های اجتماعی (فروش در اینستاگرام)موردنظر ایجاد کنید و اطلاعات مربوط به کسب‌وکارتان مانند موقعیت مکانی و اطلاعات تماس خود را قرار دهید و درصورتی‌که امکان اشتراک عکس و ویدئو وجود دارد توجه مخاطبان را از این طریق جلب کنید. سپس باید دنبال کنندگان صفحه خود را افزایش دهید و این کاری بسیار زمان‌بر است.

برای شروع باید از جذب مشتریان موجود آغاز کنید؛ برای مثال از طریق آویختن تبلیغات محیطی در فروشگاه و محل مراجعه مشتریانتان، آن‌ها را به بازدید از صفحه شبکه اجتماعی خود دعوت کنید یا ۱۰% تخفیف برای کسانی که به‌صورت آنلاین با شما ارتباط برقرار می‌کنند، قرار دهید.

راه‌های مختلفی ازجمله برگزاری مسابقات در شبکه‌های اجتماعی، برگزاری رویدادهای ویژه، قرار دادن پیشنهادها و تخفیف‌های ویژه دنبال کنندگانتان در شبکه‌های اجتماعی و مهم‌تر از همه، ایجاد محتوای سرگرم‌کننده، ارزشمند و آگاهی‌بخش می‌تواند به توسعه شبکه‌های اجتماعی شما کمک کند. یکی از راهکارهای پرطرفدار این روزها برای گسترش مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی، استفاده از بازاریابی تأثیرگذار است که در این مطلب ۶ راه استفاده از اینفلوئنسر مارکتینگ را توضیح داده‌ایم.

مهم ترین مراحل حضور در شبکه اجتماعی

 • مشخص کردن هدف

کسب‌وکار(فروش در اینستاگرام) شما باید هدف از حضور در هر یک از شبکه‌های اجتماعی را برای خود مشخص کند؛ آیا به دنبال راهی سریع برای پاسخگویی به مشتری هستید و می‌خواهید از شبکه‌های اجتماعی برای مدیریت بهتر ارتباط با مشتری استفاده کنید؟ آیا رسانه‌های اجتماعی راهی برای تشویق مشتری‌های فعلی به خرید بیشتر از شماست؟

آیا به دنبال جذب مشتری‌های جدید هستید؟ در مدیریت هرکدام از شبکه‌های اجتماعی مدام از خود بپرسید که امیدوارید با رسانه‌های اجتماعی به چه موفقیتی برسید؟ پاسخ به این پرسش‌ها در کنار شناخت دقیق مخاطبین، می‌تواند مشخص کند که کسب‌وکار شما باید در کدام شبکه‌های اجتماعی حضورداشته باشد و استراتژی تولید محتوا برای هرکدام را تبیین کند.

 • ثبت پروفایل و صفحه کسب‌وکار

بعد از مشخص شدن شبکه‌های اجتماعی مناسب برای شما در گام اول، گام دوم این است که در هرکدام صفحه‌ای برای کسب‌وکار خود ثبت کنید. بسیاری از شبکه‌های اجتماعی صفحات مخصوص کسب‌وکارها را از صفحات کاربران عادی متمایز کرده‌اند و خدمات ویژه‌ای به صفحات تجاری ارائه می‌دهند. اگر شبکه‌ای که انتخاب کرده‌اید شامل این دسته‌بندی می‌شود، حتماً با جست‌وجو در Help آن با خدماتی که به صفحات تجاری ارائه می‌شود آشنا شوید.

برای ایجاد صفحه در هر شبکه اجتماعی احتمالاً لازم است اطلاعات کلی در مورد کسب‌وکارتان، نحوه تماس با آن، لوگو و تصاویری از کسب‌وکار را منتشر کنید. توجه داشته باشید که محتوای صفحه اجتماعی شما از طریق موتورهای جست‌وجو نیز قابل‌دسترسی هستند؛ بنابراین سعی کنید محتوای باکیفیتی را در صفحه کسب‌وکارتان ارائه کنید.

 • برنامه‌ریزی و تدوین استراتژی

شبکه‌های اجتماعی و جامعه هدف آن‌ها تفاوت‌های زیادی با یکدیگر دارند و این نکته، بیان گیر اهمیت داشتن استراتژی جداگانه تولید محتوا برای هر شبکه است. ماهیت توییتر ایجاب می‌کند که برای دیده شدن کسب‌وکارتان روزانه تعداد زیادی توئیت جدید منتشر کنید اما اگر فرکانس انتشار تصاویر و ویدئوهای اینستاگرام شما زیاد باشد، مخاطبان کلافه می‌شوند و از جمع دنبال کنندگان شما خارج می‌شوند.

این یک مثال ساده از تفاوت‌های گسترده شبکه‌های اجتماعی است که اهمیت برنامه‌ریزی انتشار را نشان می‌دهد. بعد از ثبت پروفایل خود در هر شبکه اجتماعی، زمانی را برای شناخت موفق‌ترین صفحات و افراد آن شبکه بگذارید، ظرفیت تولید محتوا در بین نیروهای کسب‌وکار خود را بررسی کنید و در نهایت، برنامه‌ریزی دقیقی برای انتشار محتوا در هر شبکه اجتماعی انجام دهید.

 • تولید محتوا

بعد از تدوین یک استراتژی باید کار تولید محتوا را آغاز کنید. اگر برای شروع مردد هستید، می‌توانید در گام اول تولید محتوا، به افزایش آگاهی مردم درباره کسب‌وکارتان بپردازید. این کار به شما کمک می‌کند که از مخاطبان خود بازخورد بگیرید و حرکت بعدی در رسانه‌های اجتماعی را برنامه‌ریزی کنید.

ازآنجاکه احتمالاً تعدادی از مخاطبان جدید شما در شبکه‌های اجتماعی هنوز اطلاعاتی در مورد کسب‌وکارتان ندارند، معرفی محصولات و خدمات شما می‌تواند برای آن‌ها جالب باشد. استفاده از مناسبت‌های مربوط به کسب‌وکارتان، اشتراک داستان‌های روزمره در محیط کاری و موفقیت‌های تیمی، آمارها و مطالب علمی در مربوط به صنعت و حوزه کاری شما و … همه می‌توانند بهانه‌هایی برای تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی متناسب باشند.

 • اطلاع‌رسانی و جذب مخاطب

تا مرحله ۴ گام‌هایی برای حضور در شبکه‌های اجتماعی برداشته‌اید. فعالیت‌های بعدی شبکه‌های اجتماعی، در حیطه گام دوم دیجیتال مارکتینگ یعنی اطلاع‌رسانی قرار می‌گیرند که در جلسات بعدی به آن‌ها خواهیم پرداخت و برای اطلاع از انتشار این جلسات، کافی است ایمیل خود را در این بلوک ثبت کنید.

به‌طور خلاصه، به خاطر داشته باشید که یکی از بهترین راه‌ها برای جذب مخاطب به صفحه کسب‌وکارتان در شبکه‌های اجتماعی، دعوت از دوستان و خانواده و آشنایان خودتان و سایر همکاران و هم‌تیمی‌هاست. کسب‌وکار(فروش در اینستاگرام) خود را در صفحات شخصی خود معرفی کنید و از دوستان خود بخواهید آن را با دیگران هم به اشتراک بگذارند تا از یک راهکار رایگان برای اطلاع‌رسانی آنلاین بهره‌مند شوید.:: بازدید از این مطلب : 605
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 15 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

تعمیرات آیفون تصویری

استفاده فراوان از آیفون های تصویری منجر به نیاز تعمیرکار آیفون تصویری را می شناسند و قادر به تعمیرات آنها هستند شده است. این نیاز به قدری بالاست که شما با شرکت در دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری و فراگرفتن این حرفه می توانید بالافاصله وارد بازار کار شوید و شروع به کار کنید.
در این مطلب ابتدا برای آشنایی با آیفون های تصویری تعریفی از آن ارائه می دهیم و اجزای آیفون های تصویری را نیز یک به یک نام می بریم ، بعد از آن دوره مربوطه را به شما علاقه مندان به آموزش تعمیرکار آیفون تصویری معرفی میکنیم و از مزایا و ویژگی های این دوره می گوییم.

آیفون تصویری

آیفون های تصویری نسل جدید آیفون ها یا همان اف اف ها هستند. اگر در سیستم آیفون های قدیمی تنها صوت و صدای مراجعه کننده را در آیفون دریافت می کردیم ، امروزه با استفاده از آیفون های تصویری امکان دریافت تصویر مراجعه کننده را نیز از طریق آیفون داریم. میخواهیم شما را با تفاوت های آیفون های صوتی و آیفون های تصویری به طور کامل و جامع آشنا خواهید شد.

آیفون تصویری یک سیستم ارتباطی است که نه تنها صوت و صدا بلکه امکان مشاهده تصویر مراجعه کننده را نیز فراهم می کند. سیستم دریافت صوت که همانند آیفون های ساده قدیمی کار می کند ، اما نحوه کار سیستم دریافت تصویر در آیفون های تصویری به این صورت است که انتقال تصویر از طریق دوربین پنل بیرونی به مانیتور داخلی انجام می پذیرد. در دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری با چگونگی عملکرد این سیستم به طور کامل آشنا می شوید.

آیفون های تصویری از دو بخش کلی تشکیل می شوند. بخش اول آن پنل بیرونی ( یا همان صفحه جلوی درب ورودی) و بخش دوم آن مانیتور داخلی ( یا همان گوشی آیفون) میباشد . هر کدام از این بخش ها دارای اجزایی هستند که در اینجا به معرفی مختصر آن ها می پردازیم.

 

پنل بیرونی

آیفون های تصویری شامل یک قاب فلزی ، یک شیشه محافظ ، دوربین ( که در مدل های سیاه و سفید و رنگی موجود می باشد)، برد صدا ( که نسبت به مدل های تک واحدی و چند واحدی آن تفاوت هایی دارد)، بلندگو که صدای انتقالی از مانیتور به پنل را پخش می کند، میکروفون که صدای پنل بیرونی را به مانیتور داخلی انتقال می دهد.

در نهایت شاسی زنگ و سوئیچر که برای زنگ زدن توسط مراجعه کننده مورد استفاده قرار می گیرد می باشد.در این دوره با اجزای پنل بیرونی آیفون تصویری به طور کامل آشنا می شوید و نحوه عملکرد هر کدام را خواهید شناخت.

مانیتور داخلی

همان گوشی آیفون که در داخل خانه نصب می شود و از آن برای دیدن تصویر و شنیدن صدای بیرون و همچنین باز کردن درب استفاده می کنیم، شامل اجزای زیر است.

برد تغذیه، برد صدا، صفحه تصویر که اگر رنگی باشد از نوع ال سی دی و ال ای دی و اگر سیاه و سفید باشد دارای برد تصویر است، میکروسوئیچ روی قاب مانیتور، سیستم تنظیم نور و کم و زیاد کردن صدای زنگ و روشن و خاموش کردن صفحه مانیتور، گوشی مانیتور که برای انتقال صدا از پنل بیرونی به مانیتور داخلی استفاده می شود و همچنین قاب گوشی که عموماً پلاستیکی می باشد.

از دیگر اجزای آیفون های تصویری می توان به منبع تغذیه یا ترانس و قفل درب باز کن اشاره کرد که به طور کامل در این دوره معرفی خواهند شد .

جدید یا قدیمی

امروزه در هر خانه ای از یک آیفون تصویری برای باز کردن درب خانه استفاده می شود. آیفون های تصویری علاوه بر اینکه کار مراجعه کننده ها و میزبان ها را آسان تر کرده اند دارای امنیت بالاتری نسبت به آیفون های صوتی و قدیمی هستند و به همین دلیل استفاده از آن ها زیاد شده است و کماکان رو به افزایش است.

از این رو درخواست برای تعمیرکار آیفون های تصویری هم به شدت بالا رفته و نیاز به یک تعمیرکار آیفون تصویری باشد همواره احساس می شود. شما می توانید به یک تعمیرکار آیفون تصویری متخصص و حرفه ای در این زمینه تبدیل شوید و از این طریق به درآمد بالایی دست پیدا کنید.

این دوره کاملا جامع و کاربردی است که در آن به معرفی انواع آیفون های تصویری (سیاه و سفید و رنگی) و همچنین معرفی و شناخت اجزای تشکیل دهنده آیفون های تصویری و نحوه عملکرد آن ها خواهیم پرداخت.همچنین با انواع مختلف آیفون های تصویری سر و کار خواهید داشت و از این طریق عیب یابی و رفع عیب ، تعمیرکار آیفون تصویری را خواهید آموخت.:: بازدید از این مطلب : 948
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 15 شهريور 1399 | نظرات ()