تعمیر تخصصی آیفون تصویری
نوشته شده توسط : ali

تعمیر یک آیفون تصویری : تعمیر مرده یا شکسته

یک آیفون تصویری که زنگ نمی زند چهار مشکل احتمالی دارد: دکمه، چیمه، ترانسفورماتور یا سیم کشی که همه آنها را به هم متصل می کند. در اینجا چگونه برای ردیابی مقصر و تعمیر.
خانواده دستیمن
ابزار مورد نیاز
4-in-1 پیچ گوشتی
نوار الکتریکی
چراغ قوه
تست کننده سیم ولتاژ پایین
تست کننده ولتاژ غیر تماسی
سیم استریپر / برش
مواد مورد نیاز
18 سیم سنج
اتصالات سیم

تعمیر مرده یا شکسته

بازرسی سیم کشی و تعمیر سیم درهای هارد سیم

 

آیفون تصویری : بازرسی سیم برای آسیب. تعمیر می شکند با اتصالات پیچ و تاب در. Splice در سیم جدید برای اضافه کردن طول و اجازه می دهد برای اتصالات.

بازرسی کامل از سیم کشی درگاه معمولا غیر ممکن است، از آنجا که بسیاری از سیم در داخل دیوار پنهان شده است. اما برخی از سیم در هر خانه قابل مشاهده است، و این معمولا چیزهایی است که شل یا شکسته می شود. بازرسی فقط یک دقیقه طول می کشد.

شما ممکن است چند اینچ سیم در معرض در نزدیکی ترانسفورماتور و یا چند متری در حال اجرا را از طریق زیرزمین ناتمام پیدا کنید. کابل دربل شامل سه یا چند سیم نازک در داخل یک قفسه پلاستیکی است (عکس ۱). به دنبال مناطقی که در آن sheath آسیب دیده است و همچنین برای بخش های pinched و یا بد kinked. گاهی اوقات تنها راه برای برخی بگویید که آیا سیم های داخل قفسه آسیب دیده است این است که با دقت برش باز کردن قفسه با چاقو ابزار. اگر سیم شکسته را پیدا کنید، انتهای شکسته را نوار کنید و دوباره با کانکتورهای سیم به آنها بپیورید.

اغلب به اندازه کافی سستی در سیم اجازه می دهد برای اتصالات جدید وجود ندارد. در آن صورت یک بخش کوتاه از سیم را بین انتهای شکسته اضافه کنید. استخری از سیم ۱۸ پیمانه ای در فروشگاه های سخت افزاری و مراکز خانگی در دسترس است. رنگ سیم اهمیتی ندارد.

سرنخ!
اگر شما دکمه های hardwired doorbell در جلو و پشت خانه خود را و یکی از آنها کار می کند، شما می توانید مطمئن باشید که دکمه غیر کار و یا سیم کشی متصل به آن بد است.

 

دور زدن دکمه ، سوئیچ در را آزمایش کنید

آیفون تصویری : دکمه در را باز کنید تا آن را از دیوار خارج کنید. پیچ های پشت دکمه را شل کنید و سیم ها را قطع کنید. سپس دو سیم را با هم لمس کنید. اگر چیمه زنگ بزند، دکمه بد است. اگر نه، چیمه، ترانسفورماتور یا سیم کشی بد است.

تعویض سوئیچ در

 

آیفون تصویری : سیم ها را به دکمه جدید، یا سوئیچ در، همان طور که به دکمه قدیمی متصل بودند، متصل کنید. دکمه رو به ديوار بپيچون و کارت تمومه

اگر سیم شکسته ای پیدا نکردید، دکمه در را با باز کردن آن یا پرت کردن آن از سوراخ ش با چاقوی بتونه بردارید. اگر هنگام دور زدن دکمه زنگ به صدا در می آورد، دکمه را جایگزین کنید. دکمه ها در مراکز خانگی و فروشگاه های سخت افزاری در دسترس هستند. اگر زنگ نزند، دوباره وصل شده و دکمه را دوباره نصب کنید.

چیمه را بررسی کنید

 

پوشش چیمه را بردارید و ولتاژ را بررسی کنید در حالی که یک یاور دکمه را هل می دهد.

آرماتور چیمه
اگر آزمایش کننده روشن شد اما آرماتورها حرکت نمی کنند، آنها را با مالش الکل تمیز کنید.

هنگامی که یک زنگ در به درستی کار می کند، میله های آرماتور کوچک در داخل میله های فلزی اعتصاب chime و یا لوله برای ایجاد صدا. گاهی اوقات آرماتور می چسبد یا سیم شلی خواهید داشت. برای پیدا کردن، پوشش چیمه را بردارید. بسیاری از پوشش ها به سادگی بلند کردن. برخی دیگر با قفل یا پیچ چست می شوند. با پوشش خاموش، مطمئن شوید که سیم ها محکم به پایانه های پیچ متصل هستند.

تو به يه نور آزمايشي احتياج داري تا خودش چيم رو چک کني حتما ً تست کننده ولتاژ پایین دریافت کنید. تست کننده های ولتاژ استاندارد درست شبیه به آزمایش کننده ای هستند که در اینجا نشان داده شده است، اما ولتاژ پایین را تشخیص نمی دهند. پایانه مشترک (برچسب "com" یا "trans") را با یکی از پروب های آزمایش کننده لمس کنید.

آیفون تصویری : با کاوشگر دیگر، ترمینال درب جلو یا پشت را لمس کنید در حالی که یک یا کمک کننده دکمه را هل می دهد. اگر آزمایش کننده روشن شود، می دانید که چیمه قدرت دریافت می کند و خود چیمه مشکلی دارد. گاهی اوقات armatures بیش از حد گریم به حرکت می کند. آنها را با مالش الکل تمیز کنید و با انگشت خود حرکت کنید. سپس دکمه را دوباره امتحان کنید. اگر چیمه هنوز زنگ نمی زند، آن را جایگزین کنید. برچسب سیم به عنوان شما حذف chime قدیمی و اتصال آنها را به طور یکسان به chime جدید. چیمز استارت در مراکز خانگی و فروشگاه های سخت افزاری به فروش می رسد. اگر آزمایش کننده روشن نمی شود زمانی که یاور شما دکمه را هل می دهد، چیمه به دلیل یک سوئیچ شکسته، ترانسفورماتور یا سیم کشی قدرت دریافت نمی کند.

:: بازدید از این مطلب : 646
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 16 شهريور 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: